Střešní okna - typy oken

Střešní okna Roto zohledňují i ty nejmenší detaily: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místností, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna, jedna klika pro otevírání, větrání a mytí a elektricky ovládaná venkovní roleta jako ideální doplněk.

Nové technologie, které jsou používány při konstrukci oken Roto, zaručují maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem.

Kyvné okna

Klasické kyvné okno se otevírá bezhlučným kyvným pohybem křídla okolo středové osy okna.

Klasické kyvné okno se otevírá bezhlučným kyvným pohybem křídla okolo středové osy okna.

RobotoQ Q-4 Plus

Čistý design, kvalitní a odolné zpracování a energetická účinnost – to je RotoQ. Díky klik systému je jeho montáž snadná a jednoduchá.

Designo R6

Promyšlené okno Designo R6 přesvědčí především svou bezpečností a energetickou účinností.

Designo R4

Designo R4 nabízí nejběžnější způsob otevírání s osou otáčení uprostřed okna. Kvalitní okno třídy Maßstab přesvědčí především svou velmi příznivou cenou.

Designo R6 Robo Tronic

Elektricky ovládané kyvné okno je vhodné pro těžko dostupná místa. Řídící jednotka a motorový pohon jsou integrované přímo do střešního okna. Elektrické okno rovněž disponuje dešťovým senzorem pro bezpečné automatické zavření.

Designo R4 Robo Tronic

Elektricky ovládané kyvné okno je vhodné do těžko dostupných míst. Řídící jednotka a motorový pohon jsou integrované přímo do střešního okna. Elektrické okno rovněž disponuje dešťovým senzorem pro bezpečné automatické zavření.

Výsuvně kyvné okna

U výsuvně kyvného okna je osa otáčení umístěna v horní čtvrtině okna. Ovládání a funkce jsou stejné jako u kyvného okna.

  • Křídlo téměř nezasahuje do interiéru
  • Vysoká svoboda pohybu při otevřeném okně
  • Bezpečnostní mycí poloha

Designo R7

Velmi oblíbená konstrukce střešního okna vám přináší mnohem více pohodlí a svobodu pohybu. Díky užšímu rámu si rovněž užijete více světla. Roto Designo R7 vás přesvědčí svým designem.

Výklopně kyvné okna

Výklopné/kyvné okno umožňuje otevření celého okna díky výklopnému systému v horní hraně rámu okna.

  • Nerušený výhled a pohodlné větrání
  • Klika na spodní hraně křídla zaručuje pohodlné ovládání
  • Nerušený výhled a pohodlné větrání

Designo R8

Střešní okno Roto Designo R8, naše mistrovské dílo nové generace, přesvědčí svými inteligentními funkcemi i energetickou účinností.

Designo i8

Představujeme vám revoluční novinku, která definuje novou úroveň komfortu bydlení ve světě střešních oken – automaticky ovládané střešní okno Designo i8. Patentovaná technologie otevírání je zcela skrytá v konstrukci okna a vám tak nic nebrání ve výhledu z něj.

Designo R8 na míru

Pomocí střešních oken Roto na míru vytvoříte téměř neomezené kombinace a můžete plně rozvinout svou kreativitu.