28335950_538220863213575_8073783600673812097_o

o nás

Naše rodinná firma NOVOBILSKÝ s.r.o. vznikla transformací z firmy Tomáš Novobilský, na jejíž činnost přímo navazuje. Na trhu jsme tak více než 25 let. Dlouholeté a bohaté zkušenosti v oblasti oken, dveří, vrat a doplňků každodenně využíváme ve prospěch našich zákazníků.

Zakládáme si na profesionálním a přátelském přístupu, proto poskytujeme odborné poradenství včetně zaměření ZDARMA. Veškeré montáže výrobků provádějí naši zkušení technici. Milé rádi vás přivítáme v naší vzorkové prodejně ve Frýdku-Místku, kde si můžete prohlédnout veškeré produkty v reálně zařízeném interiéru.

Nabízíme kvalitu tradičních výrobků českých firem, především dřevěná eurookna (dříve TWW) a plastová okna OTHERM, interiérové dveře SAPELI, garážová vrata LOMAX, posuvné systémy JAP, střešní okna Roto a další doplňky.

Za svou existenci jsme se mnohokrát stali nejlepšími prodejci oken TWW v České republice. TWW okna nadále prodáváme pod novou obchodní značkou OTHERM. Dlouhodobá přízeň našich zákazníků nám umožňuje nadále nabízet špičkový sortiment, odborné poradenství a profesionální přístup za výhodné ceny.

certifikáty

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.