Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní žaluzie

Vhodně zvolené venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled domu, bytu i administrativní budovy.
Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme s konkrétním výběrem, změříme potřebné rozměry a vše vyrobíme na míru a odborně namontujeme.

Venkovní rolety

Předokenní rolety ochrání vaše soukromí, v létě zabraňují přehřívání domácností a v zimě únikům tepla přes okna. Hodí se pro novostavby i rekonstrukce, snadno je ale namontujeme na jakoukoli budovu. Díky široké nabídce barev a typů lamel se navíc perfektně přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům.

5 důvodů pro venkovní žaluzie LOMAX:

1. Chlazení budov

Zavřená venkovní žaluzie zadrží 94% tepelné energie a je skoro 10 x účinnější než žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie vybavené čidly reagují na slunce a povětrnostní podmínky. Interiér je pak podle potřeby chráněn proti ohřívání.

2. Světelná pohoda

Žaluzie účinně odstíní až 80 % světelného záření. Motorizované žaluzie vybavené čidly zase plynule regulují osvětlení v domě.

3. Ochrana soukromí

Díky správnému nastavení lamel bude uvnitř světlo, ale zvědavci dovnitř neuvidí. Automatický pohyb žaluzií navíc odradí případné zloděje.

4. Kvalitní zpracování

Lamely žaluzií sami vyrábíme, proto se dokážeme zaručit za jejich vysokou kvalitu. Na žaluzie LOMAX získáte záruku 5 let.

5. Jednoduché ovládání

Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Své žaluzie můžete pohodlně ovládat třeba od pracovního stolu.

6 důvodů pro předokenní rolety LOMAX:

1. Tepelná úspora

Skrze okna uniká z vašeho domu až 30 % tepla. Předokenní rolety tepelným ztrátám zabrání a přirozeně regulují teplotu v domě.

2. Ochrana soukromí a majetku

Rolety vás ochrání před zvědavými pohledy zvenku. Bezpečnostní článkové pružiny, které drží lamely v jedné rovině, navíc brání nežádoucímu mechanickému zdvihnutí.

3. Dokonalé zatmění

Rolety dokonale zatemní interiér. Můžete tak v klidu odpočívat i přes den a zajistit si kvalitní spánek.

4. Snížení hluku

Naše předokenní rolety prokazatelně snižují hladinu hluku až o 16 dB. Zvuky ulice vás tak už doma rušit nebudou.

5. Kvalitní zpracování

Rolety ochrání vaše okna před každým rozmarem počasí, a přitom si zachovají barvu i tvar. Neříkáme to jen tak – na naše rolety vám dáme pětiletou záruku.

6. Jednoduché ovládání

Nejjednodušší je ovládat rolety pomocí motoru. Trendem je instalace rolet s napojením na centrální systém. Před odjezdem na dovolenou jednoduše naprogramujete dobu automatického vytažení a spuštění rolet. Žádného zloděje tak ani nenapadne, že je dům prázdný. Rolety můžete ovládat i ručně.

Typy lamel - venkovní žaluzie

Lamela S93 s mezilamelovým těsněním

Vyniká dvojím prohnutím, díky kterému vydrží i extrémní povětrnostní podmínky.
Díky tvaru písmene S do sebe jednotlivé lamely přesně zapadají a vytváří jednolitou plochu bez mezer. Ještě lépe tak chrání před slunečním svitem a úniky tepla.

 

Lamela Z93 s mezilamelovým těsněním

Kde jsou lamely S93 oblé, tam mají lamely Z93 hrany. Povětrnostním vlivům ale odolávají stejně dobře a vynikající je i ochrana proti slunečnímu záření a únikům tepla. Lamely do sebe díky tvaru písmene Z skvěle zapadají. Snadno tak docílíte téměř úplného zatemnění.

 

Lamela Z70 s mezilamelovým těsněním

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky obdobné jako venkovní žaluzie Z-90, ale díky menší šířce lamel působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Lamely ve tvaru písmene Z jsou na hranách opatřeny těsněním, které zajišťuje dokonalé a velice tiché dosedání.

 

Lamela C80

Podívejte se na lamelu z profilu a uvidíte písmeno C. Elegantní design zajišťuje žaluziím použitelnost na všech typech budov.
Žaluzie s lamelami C80 vám vyrobíme v různých rozměrech, takže jimi snadno zastíníte i větší skleněné plochy.

 

Typy zateplených lamel - předokenní rolety

Lamela BP41R

Maximální šířka: 2800 mm
Maximální plocha: 6,5 m2

 

 

Lamela BP42R

Maximální šířka: 3800 mm
Maximální plocha: 8 m2

 

Lamela BP55R

Maximální šířka: 3500 mm
Maximální plocha: 8 m2

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.