Garážová vrata - Rolovací vrata - Obecné a typy

Máte malou garáž a potřebujete vrata, která šetří místo? Dobrým tipem budou rolovací garážová vrata, která rolují do boxu nad stavebním otvorem. Díky tomu můžete v garáži využít prostor až po strop a zavěsit do něj třeba lyže, úložný box na auto apod. Ani tato vrata nevyžadují náročné stavební úpravy.

Rolovací garážová vrata LOMAX jsou určena pro dodatečnou montáž. Svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže, kde díky chytrému konstrukčnímu a technickému řešení nezabírají téměř žádný prostor. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Ovládají se navíjecí pružinou nebo elektropohonem. Dle EN ČSN12453 je nutné je osadit protipádovou brzdou.

6 výhod rolovacích garážových vrat

  • Snadná instalace bez nutnosti stavebních úprav
  • Nízké nároky na údržbu. 
  • Široká nabídka barev. 
  • Úspora místa pod stropem v garáži. 
  • Možnost volby mezi ovládáním pružinou nebo elektropohonem. 
  • Snadná výměna lamel v případě poškození.

Typy rolovacích vrat

Možnost instalace rolovacích vrat už jste si vybrali, nyní se ponořte do zkoumání jednotlivých typů lamel. Lamely vyrábíme z extrudovaného hliníku v šířce 5 metrů a krycí výšce 77 mm.

Lamely se zateplením

Lamela má skvělé izolační vlastnosti díky výplni z polyuretanové pěny. Můžete ji zkombinovat s jakoukoli barvou, imitací dřeva, a dokonce i lamelou s okénky.

LAMELY S OKÉNKY

Hliníková extrudovaná lamela má po celé délce okénka, které je možné vyplnit polykarbonátem. Lamela je v základních 4 barvách bílá, hnědá, béžová a šedá, můžete si ji ale nalakovat jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.

OCELOVÉ LAMELY​

Lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, výborně tepelně izolují. Krycí box je u ocelových lamel rozšířen po obou stranách o 35 mm nad celkovou šířku. Do garáží u rodinných domů se hodí jiný typ lamel než k průmyslovým objektům. Rádi vám poradíme, jaký typ zvolit.

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.