Garážová vrata - Posuvná vrata - Ovládání

Největší výhodou posuvných garážových vrat je jejich praktičnost. Vrata je možno otevřít kompletně pro vjezd vozidel, ale také částečně pro průchod osob či pro kolo. Jeden vstup do domu tak splňuje dvě funkce – funkci garážových vrat i „dveří“.

Vrata pohání motor německé značky Marantec, který v kombinaci s vraty LOMAX splňuje požadavky na bezpečnost podle normy EN 13241-1. Nechybí ani možnost manuálního ovládání v případě výpadku energie.

Typy ovládání

Stropní pohon lomax Exlusive

Stropní pohony nejvyšší kvality pro nás vyrábí německá firma Marantec. Motor vyniká funkcemi Speed a BlueLine pro rychlý pohyb a úsporu energií. Díky použití řemenu je chod motoru velmi tichý.

Výhoda: Vrata mají v režimu stand-by spotřebu jen 0,6 wattu a pohybují se 2x rychleji než jiná vrata.

Stropní pohon lomax comfort

Motory Marantec vyrábí stejnojmenná německá firma. Máte tedy jistotu, že splňují veškeré evropské požadavky na bezpečí a kvalitu. Díky použití řemenu je chod motoru velmi tichý.

Výhoda: Skvělý poměr cena/kvalita.

Dálkové ovládání MARANTEC s funkcí zjišťování polohy vrat

Ovladače Marantec fungují na frekvenci 868,3 MHz vyhrazené pro ovládání pohonů vrat, bran a osvětlení.

Výhoda: Na dosah ovladače umožňuje zjistit aktuální polohu, ve které se vrata nacházejí. Bezpečnost zaručuje 280 bilionů různých kombinací.

Dálkové ovládání MARANTEC

Ovladače Marantec fungují na frekvenci 868,3 MHz.

Výhoda: Ovladače jsou programovatelné, dokážou ovládat více zařízení – více vrat, bránu, osvětlení. Bezpečnost zaručuje 280 bilionů různých kombinací.

Máte už jasno, co u svých vratech chcete, nebo naopak potřebujete poradit? V obou případech neváhejte kontaktovat naše odborníky, kteří vám rádi pomohou s vaší volbou.

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.