Střešní okna - Lemování oken

Aby vaše okna byla kompletní, nabízíme také širokou škálu lemování a napojovacích produktů, zdvihové rámy pro šikmé i ploché střechy a montážní límce. Lemování vytváří vodotěsné napojení okna a střešního pláště a dodává vašim oknům dokonalou ochranu před větrem, deštěm a sněhem.

Typy lemování:

Lemování Designo

Lemování je chytrý zásuvný systém, který nevyžaduje žádné externí šroubové spoje, a proto vám jej rychle a bezpečně namontujeme. Standardně je lemování přizpůsobeno povrchové úpravě střešních oken Roto Designo antracit metallic. Na vyžádání vám lemování dodáme také v barvě mědi, titanzinku nebo jakékoliv barvě RAL.

Lemování RotoQ

Lemování je chytrý zásuvný systém, který nevyžaduje žádné externí šroubové spoje, a proto vám jej rychle a bezpečně namontujeme. Standardně je lemování přizpůsobeno povrchové úpravě střešní oken RotoQ antracit metallic. Na vyžádání vám lemování dodáme také v barvě mědi, titanzinku nebo jakékoliv barvě RAL.

Napojovací produkty

Napojovací produkty jsou jedním ze základních prvků montáže střešních oken. Správně namontované střešní okno pak odolá povětrnostním vlivům jako je déšť nebo sníh a zajišťuje těsné spojení se střešní krytinou.

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.