Střešní okna - Příslušenství

Střešní okna Roto nabízíme se širokou škálou příslušenství. Patří mezi ně stínící prvky chránící interiér před slunce, teplem i chladem, nebo elektrické doplňky, které usnadní ovládání a zvýší vaše pohodlí.

Venkovní doplňky

Ochrana před slunečními paprsky a horkem v létě či chladem v zimě je nejúčinnější, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli. Proto vám Roto nabízí tři různé osvědčené systémy.

lamelová roleta

Bydlet pod střechou se vám bude líbit, protože pokud použijete efektivní ochranu před horkem, bude vám i v létě v podkroví příjemně chladno. V zimě, když je třeba, aby teplo naopak zůstalo v místnosti, oceníte možnost úplného zatemnění. Venkovní lamelová roleta ZRO vás přesvědčí zejména moderním designem, tvarově přizpůsobeným celkovému vzhledu okna.

Protisluneční roleta

Elektricky ovládaná protisluneční roleta účinně chrání před teplem a zároveň propouští dostatek světla do místnosti bez oslnění. Lze použít pro střešní okna Roto řady Designo a RotoQ.

Protisluneční roleta Screen

Manuální protisluneční roleta Screen spolehlivě splňuje požadavky na průnik tepla do interiéru – zadrží cca 70 % tepelného záření, ale zároveň propustí dostatek světla. Lze použít pro střešní okna Roto řady Designo a RotoQ.

Vnitřní doplňky

Vnitřní doplňky poskytují účinnou ochranu před slunečními paprsky a nechtěnými pohledy zvenčí a zároveň zajišťují zatemnění místnosti. Vybírat můžete z několika druhů a barev.

Zatemňující roleta

Zatemňující roleta zajišťuje plné zatemnění místnosti díky bílé světlo-nepropustné vrstvě na vnější straně látky. Vhodné pro střešní okna Roto řady Designo a RotoQ.

lamelová roleta

Světlopropustná roleta Exclusiv pro střešní okna Roto řady Designo a RotoQ. Průsvitná látka nabízí účinnou ochranu před jasným slunečním světlem a chrání před nechtěnými pohledy zvenčí.

Roleta standart & Basic

Chcete, aby bylo v podkroví světla tak akorát a zároveň vás neobtěžovaly zvědavé pohledy zvenčí? Pak tu pro vás máme roletu Standard ZRS pro okna Designo a roletu Basic ZRB pro okna RotoQ.

lamelová žaluzie

Nastavte si sami potřebné množství světla v interiéru. Hliníkové žaluzie jsou odolné proti vlhkosti a ideálně se tak hodí do místností se zvýšenou vlhkostí, jako je třeba koupelna nebo kuchyně.

Plisovaná roleta

Moderní zastínění, které zároveň ochrání vaše soukromí. Předností rolety je libovolná fixace v jakékoli poloze z vrchní i spodní strany. Dekorativní plisovaná roleta nechává dostatek prostoru pro rozvíjení vaší individuality.

Síť proti hmyzu

Pokud v létě rádi větráte a nechcete, aby vaše podkroví navštívil i nežádoucí hmyz, doporučujeme vám síť proti hmyzu Roto. Můžete ji použít jak samostatně, tak i v kombinaci s jinými doplňky.

Ostění

Stavebnicový systém vnitřního ostění zaručuje rychlou a snadnou montáž na zaklapnutí. Vnitřní ostění je vyrobené z měkčeného plastu, a proto je omyvatelné a snadno se udržuje. Přesvědčí vás svou stálou čistotou, protože nezanechává stopy po kondenzátu.

Ostatní doplňky

Aby bylo snadné ovládat střešní okna Roto, vyvinuli jsme pro vás ergonomicky tvarované kliky a madla. V případě automatizovaných oken můžete okno ovládat třeba dálkovým ovladačem nebo si rovnou pořídit časový spínač, díky kterému se o ovládání okna vůbec starat nemusíte.

Ovládací prvky

Elektrické produkty Roto můžete ovládat pomocí stěnového přepínače, ručního dálkového ovladače nebo na solární pohon pomocí dálkového ovladače. Všechna elektrická okna Roto jsou automaticky vybavena dešťovým senzorem.

Kliky roto

U manuálních oken nabízí Roto kliky pro střešní okna řady Designo a madla pro okna řady RotoQ. Kliky lze objednat i jako uzamykatelné. Pro řadu Designo můžete vybírat kliky v barvě bílé, stříbrné a bronzové. Madla jsou k dispozici v barvě bílé, šedé, stříbrné a v imitaci dřeva. Jak kliky, tak i madla se dají snadno ovládat jednou rukou a jsou ergonomicky tvarované.

Teleskopické tyče

Toužíte po větším pohodlí? Naše doplňky pro ovládání se stanou užitečnými pomocníky. Sortiment zahrnuje teleskopické tyče a otočné teleskopické tyče pro ovládání okenních funkcí, jakož i vnitřních a venkovních doplňků. Ideální, pokud je okno obtížně přístupné a není automatizované.

Novinka

oznámení

Vážení zákazníci, ve dnech státních svátků  1.5. a 8.5.  máme naší provozovnu uzavřenou.

 Tým Novobilský s.r.o.